JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
