JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
