JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Original image
it: Immagine originale

en: Image style
it: Stile immagine

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Image field display format settings
it: Impostazioni del formato di visualizzazione campo Immagine
