JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
