JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Original image
fr: Image originale

en: Image style
fr: Style d'image

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Image field display format settings
fr: Paramètres de mise en forme d'affichage de champ image

en: Autoplay speed
fr: Vitesse de la lecture automatique

en: Image loading settings
fr: Paramètres de chargement des images

en: Loading attribute
fr: Attribut de chargement
