JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
