JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
