JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld

en: Image loading settings
nl: Instellingen voor het laden van afbeeldingen

en: Loading attribute
nl: Loading-attribuut
