JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: here
el: εδώ

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
