JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Fields
fi: Kentät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: here
fi: täällä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
