JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
