JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Fields
oc: Camps

en: Original image
oc: Imatge original

en: here
oc: aicí

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
