JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Fields
uk: Поля

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: here
uk: тут

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення

en: Image loading settings
uk: Параметри завантаження зображень

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження
