JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Fields
de: Felder

en: Original image
de: Originalbild

en: here
de: hier

en: Image style
de: Bildstil

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Image field display format settings
de: Anzeigeformateinstellungen von Bildern

en: Autoplay speed
de: Autostartgeschwindigkeit

en: Image loading settings
de: Einstellungen für das Laden von Bildern

en: Loading attribute
de: Lade Attribut

en: Missing local library
de: Fehlende lokale Bibliothek
