JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Fields
eu: Eremuak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: here
eu: hemen

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
