JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Fields
ar: الحقول

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: here
ar: هنا

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
