JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Fields
es: Campos

en: Original image
es: Imagen original

en: here
es: aquí

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style

en: Image field display format settings
es: Configuración del formato de presentación del campo de imagen

en: Image loading settings
es: Ajustes de carga de imágenes

en: Loading attribute
es: Atributo de carga
