JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Fields
he: שדות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
