JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Fields
hr: Polja

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: here
hr: ovdje

en: Image style
hr: Stil slike

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
