JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Fields
id: Bidang isian

en: Original image
id: Gambar asli

en: here
id: di sini

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Image field display format settings
id: Pengaturan format tampilan bidang gambar
