JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Fields
ja: フィールド

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: here
ja: こちら

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
