JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: here
lt: čia

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
