JS Component (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Node
cs: Uzly

en: Other
cs: Jiné

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Template
cs: Šablona
