JS Component (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Node
es: Nodo

en: Other
es: Otro(s)

en: Provider
es: Proveedor

en: Template
es: Plantilla

en: Libraries
es: Bibliotecas
