JS Component (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Node
eu: Nodoa

en: Other
eu: Bestea

en: Provider
eu: Hornitzailea
