JS Component (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Other
fi: Muu

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Libraries
fi: Kirjastot
