JS Component (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Node
gl: Nodo

en: Other
gl: Outro

en: Provider
gl: Proveedor

en: Template
gl: Modelo
