JS Component (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Node
he: פריט תוכן

en: Other
he: אחר

en: Provider
he: ספק

en: Libraries
he: ספריות
