JS Component (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: Provider
id: Penyedia

en: Libraries
id: Pustaka
