JS Component (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Node
lv: Mezgls

en: Other
lv: Citi

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs
