JS Component (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്
