JS Component (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Node
oc: Nosèl

en: Other
oc: Autre

en: Template
oc: Modèl

en: Libraries
oc: Bibliotècas
