JS Component (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Node
sv: Nod

en: Other
sv: Övriga

en: Provider
sv: Leverantör

en: Template
sv: Mall

en: Libraries
sv: Bibliotek
