JS Component (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Node
tr: Düğüm

en: Other
tr: Diğer

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Template
tr: Şablon

en: Libraries
tr: Kütüphaneler
