JS Component (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Node
de: Beitrag

en: Other
de: Weitere

en: Provider
de: Anbieter

en: Template
de: Vorlage

en: Libraries
de: Bibliotheken
