JS Component (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Node
et: Postitus

en: Other
et: Muu

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Template
et: Mall

en: Libraries
et: Teegid
