JS Component (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Node
gu: નોડ

en: Other
gu: અન્ય

en: Provider
gu: પ્રદાતા
