JS Component (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Node
kk: Түйін

en: Other
kk: Басқа
