JS Component (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Node
ru: Материал

en: Other
ru: Другое

en: Provider
ru: Поставщик

en: Template
ru: Шаблон

en: Libraries
ru: Библиотеки
