JS Component (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Node
uk: Матеріал

en: Other
uk: Інше

en: Provider
uk: Постачальник

en: Template
uk: Шаблон

en: Libraries
uk: Бібліотеки
