JS Component (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Node
af: Mode

en: Other
af: Ander

en: Libraries
af: Biblioteke
