JS Component (2.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Node
ast: Noyu

en: Other
ast: Otru
