JS Component (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Node
bg: Материал

en: Other
bg: Други

en: Template
bg: Шаблон
