JS Component (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།
