JS Component (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Node
eo: Nodo

en: Other
eo: Alia

en: Provider
eo: Provizanto
