JS Component (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Node
fa: محتوا

en: Other
fa: ساير

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Template
fa: قالب
