JS Component (2.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Node
fr: Nœud

en: Other
fr: Autre

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Template
fr: Gabarit

en: Libraries
fr: Bibliothèques
