JS Component (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Node
lt: Mazgas

en: Other
lt: Kiti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Template
lt: Šablonas

en: Libraries
lt: Bibliotekos
