JS Component (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Node
mr: शाखा

en: Provider
mr: प्रदाता
