JS Component (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Node
pl: Węzeł

en: Other
pl: Inne

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Template
pl: Szablon

en: Libraries
pl: Biblioteki
